Szybki kontakt

napisz do nas
zadzwoń do nas

Znaki drogowe - aktualizacja Aby pobrać aktualizację modułu ZNAKI DROGOWE prosimy przygotować nr licencji i zalogować się na stronie.
Znaki drogowe - wersja demo Aby pobrać wersję demo modułu ZNAKI DROGOWE wystarczy zalogować się na stronie.
Poprawione pobieranie plików Z przyczyn od nas nie zależnych (ograniczenia serwera) pojawiały się problemy podczas pobierania plików. Problem został rozwiązany, przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Nowa strona firmy Lispus Witamy na nowej stronie www. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O nas

Biuro Opracowywania Programów i Projektów Inżynierii Komunikacyjnej LISPUS Marcin Dobek powstało w Chełmie 1 kwietnia 2003 roku.


znaki drogowe pionowe

Jesteśmy młodą nowoczesną firmą dynamicznie się rozwijającą. Jesteśmy inżynierskim biurem zajmującym się sporządzaniem dokumentacji technicznych w branży drogowej. Biuro specjalizuje się w wykonywaniu projektów inżynierii lądowej, miejskiej. Wykonujemy projekty zieleni, zagospodarowania terenów.


Nasze zadania realizujemy konsekwentnie od 2003 roku i najlepszą informacją o wykonanych zadaniach są referencje wydane przez Inwestorów. Z powodzeniem Nasze projeky weszły w fazę realizacji.


W pracy projektowej wspomagamy się nowoczesnym oprogramowaniem CAD. Projekty branży drogowej wykonujemy na programie Autodesk Civil 3D 2008. Stworzony przez nas zespół pracowników sporządza dokumentacje techniczne na bardzo wysokim poziome technicznym z zastosowaniem nowoczesnych technologii.


Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.