Kontakt telefoniczny do biura:
(82) 560 58 27
607 579 278


Znaki drogowe - aktualizacja Aby pobrać aktualizację modułu ZNAKI DROGOWE prosimy przygotować nr licencji i zalogować się na stronie.
Znaki drogowe - wersja demo Aby pobrać wersję demo modułu ZNAKI DROGOWE wystarczy zalogować się na stronie.
Poprawione pobieranie plików Z przyczyn od nas nie zależnych (ograniczenia serwera) pojawiały się problemy podczas pobierania plików. Problem został rozwiązany, przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Nowa strona firmy Lispus Witamy na nowej stronie www. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O firmie

Firma LISPUS powstała 1 kwietnia 2003 roku w Chełmie jako prywatna firma projektowo- softwareowa. Jej założycielem i równocześnie właścicielem jest mgr inż. Marcin Dobek, absolwent Politechniki Krakowskiej ze specjalnością drogi, ulice, autostrady.
projekty organizacji ruchu

"B.O.P.iP.I.K LISPUS" jest biurem projektowym zajmującym się wykonywaniem dla inwestorów publicznych jak i prywatnych sporządzaniem dokumentacji technicznych.


"B.O.P.iP.I.K LISPUS" wykonuje:


  • projekty budowy, przebudowy i rozbudowy sieci dróg wraz z projektami towarzyszącymi tj. projektami branży sanitarnej, teletechnicznej, elektrycznej, mostowej,
  • projekty organizacji ruchu,
  • projekty braży zieleni,
  • pomiary i analizy ruchu drogowego,
  • badania geotechniczne (podłoża gruntowe i nawierzchni),
  • badania ugięć nawierzchni (belka Benkelmana).
W pracy projektowej wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie CAD - AutoCAD Civil 3D 2008, zaś przy projektach organizacji ruchu posługujemy się własnym oprogramowaniem pracującym w tymże środowisku - ZNAKI DROGOWE.
znaki drogowe

Doświadczenie zdobyte w firmach projektowych i wykonawczych zaowocowło stworzeniem nowatorskiego projektu ZNAKI DROGOWE - stworzonego na potrzeby inżynierii drogowej wspomagającej proces projektowania organizacji ruchu na drogach.


W naszej ofercie znajduje się pakiet programów specjalistycznych dla drogowców: AutoCAD, Land Desktop oraz autorskie oprogramowanie ZNAKI DROGOWE. Projekty software-owe, które tworzymy opracowywane są w środowisku AutoCAD. Aktualnie pracujemy nad nowymi projektami programowymi z dziedziny inżynierii ruchu, które w niedługim czasie udostępnimy na stronach internetowych.

projekty dróg

W ramach naszej działalności softwareowej oferujemy oprogramowanie specjalistyczne:


  • biurom projektowym,
  • firmom wykonawczym drogowym,
  • producentom znaków drogowych,
  • oddziłom administracji drogowej.